RSS
czwartek, 22 lipca 2010
Tęsknota

Srebro, labradoryty. Tak wrzucam, bo blog mi zdycha;) Przyszedł dziś w końcu piec do wypału metali i emalii, na razie się go boję;) ale już niedługo kolorowe nowości:))))) Musze przezwyciężyć głeboko ludzką niechęć do czytania instrukcji ze zrozumieniem...

Już myślałam, że nie wstawię, co oni znowu pozmieniali?? Matołkom nie robi sie takich rzeczy! (sprzedany - pojedzie do Pani Ewy:))

00:03, jamilka
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 05 lipca 2010
Morze

Tęsknię za morzem cały rok, nie jest to wyznanie jakieś szczególnie oryginalne:) W naszym nie pluskają koniki, ale za to różne strzępy i wodorosty się snują. Ten naszyjnik, to taka opowieść o morzu, jakimś morzu po prostu. Wersja beta jest w Pakamerze, ale musze go wyjać i zmienić zawieszenie elementów, mam juz wizję, ale Hopea zamknięta do 11 lipca, a drut gruby potrzebny. Swoją droga jak oni mogli tak nagle wyjechać???? Zostawić wszystkich na pastwę losu? W przyszłym roku będę wiedzieć o ich urlopie juz w maju i zrobię zapasy... Srebro 925 i cała masa śmieci, solo na dg spytał, czy sprzątałam pracownię. Tak, sprzątałam.

21:28, jamilka
Link Komentarze (1) »
czwartek, 01 lipca 2010
Pełnia

Srebro 925, 999, labradoryt. (sprzedany)

23:00, jamilka
Link Dodaj komentarz »