RSS
wtorek, 30 marca 2010
Ptaszek z lasu

Zgodnie z obietnica wstawiam fotke nowego pierścionka. Jednak jest na mnie za duży i wylądował w Pakamerze, po czym natychmiast się ktoś na niego skusił:) Srebro 925 i 999-ptaszek, ametyst, karneol i turmalin. Ptaszek tym razem patrzy w lewo:)

00:09, jamilka
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 29 marca 2010
Nie wiem co myśleć...

Z jednej strony mam uczucie jakbym przekroczyła jakąś zaporę w myśleniu o biżuterii, ale z drugiej ostatnio w ogóle nie jestem z siebie zadowolona. Dziwne uczucie. Bardzo chciałabym być lepsza w tym co robię, nie spieszyć się tak bardzo, często robię coś i myslę już o następnym projekcie, bo w trakcie pracy otworzyła mi się jakaś klapka w głowie. Za szybko. Będę nad tym pracować.

Czy ktoś mi doradzi jak zakłada się na blogu taki licznik, żeby było widać odwiedziny? Ostatnio się mocno zdziwiłam jak weszłam sobie na statystyki - masa ludzi mnie tu odwiedza:) Cieszę się bardzo, bo już zastanawiałam się czy w ogóle jest sens prowadzenia tego bloga, myślałam o nim głównie jako o miejscu, gdzie archiwizuję sobie fotki;) A tu niespodzianka, jeśli mam tyle wejść każdego dnia, to chyba warto coś wkleić i coś napisać od czasu do czasu:)

Być może w tym tygodniu nastąpi duża zmiana... Zwolniło sie miejsce w przedszkolu i może Franek pójdzie od początku kwietnia.... Trochę sie boję i troche mi smutno, myslałam, że mamy czas do września. Ale to też oznacza, że te dwa dni w tygodniu, kiedy nie pracuję w szkole czyli w czwartki i piątki bedę wreszcie miała w całości przeznaczone na normalne prowadzenie mojej firmy, na pracę :) Nikt już mnie nie będzie odrywał co 5 sekund od palnika, bo trzeba zmienić bajkę, zrobić kanapkę, wysłuchać opowieści, zobaczyć wieżę z klocków, zadzwonic do babci, zbudować tory, no i  trzeba się przytulić do mamy dokładnie w tej sekundzie, kiedy ona dolutowuje ostatnie kółeczko do bazy... Dwa całe dni na pracę...........w te kropki wszystkie czytające mnie mamy wstawiają sobie całą gamę różnych uczuć;) To co, zgodzić się? Posłać go już teraz do tego przedszkola? Jest taki malutki....;)

Dobra to teraz wstawię kilka fotek i idę spać, jutro cały dzień w szkole:( A już pierwsza w nocy:((

Rozgrzane kamienie - Srebro 925 i jaszczurka 999, plastry zielonego granatu i oponki turmalinu. Naszyjnik jest dostepny w ArsNeo. Pewnie sobie tam poleży, trudno, ale tanio go nie oddam;)

Rycina z rubinami. Srebro 925, rubiny. Również dostępny w ArsNeo.

I ostatnia na dziś rzecz - pierwszy pierścionek. Jest na mnie za duży, ale tak mi sie spodobał, że zrobiłam sobie dziś kopię - ptaszek jest na niej tylko trochę inny, jutro będę doczepiać kamienie, jak zrobię fotkę to tutaj wstawię.

Wiosenne ćwierkanie. Srebro 925, ptaszek 999, oponki peridotu i turmalinu - sprzedany.

 

00:57, jamilka
Link Komentarze (6) »
niedziela, 21 marca 2010
Pegaz

Srebro 925 i sam pegazik 999 labradoryty. Trochę grubasek jak zauważył solo ;) ale za to malutki ma jakieś 1,3 na 1,4 cm. Wisior jest na żywo ładniejszy, jestem zadowolona z efektu końcowego, ale nie zachwycona, co to to nie;) - sprzedany.

00:54, jamilka
Link Komentarze (2) »
piątek, 19 marca 2010
Orienty;)

Orient w półmroku. Srebro pr 925, apatyty, labradoryty - sprzedane.

Orient w płomykach. Srebro pr. 925, labradoryt, karneol, onyks - sprzedane.

Blaski na rzece. Srebro pr 925, turmaliny i apatyty - dostepne w Pakamerze.

Orient we mgle - srebro pr 925 i labradoryt. Dostępny w ArsNeo.

 

12:14, jamilka
Link Komentarze (1) »
Zwierzaki

Kolorowe jarmarki - Srebro 925, 999 i te małe zawijaski - stop srebra z odrobiną miedzi, karneol, ametyst, onyks - sprzedane.

Koniki - srebro 925 i 999, labradoryty - sprzedane.

Słoniki - Srebro 925, słoniki 999, kwarc różowy, labradoryt - sprzedane.

Słoniki w pastelach. Srebro 925, słoniki 999, akwamaryny i turmaliny - dostępne w Ars Neo.

Będą inne zwierzaki :)

 

01:17, jamilka
Link Dodaj komentarz »
Wyróżnienia

Bardzo dziękuję za różne wyróżnienia, uzbierało się tego sporo, jest mi naprawdę bardzo miło:) Nie mam czasu za bardzo na tą zabawę i też nie śledzę innych blogów niestety ostatnio w ogóle:( Brak czasu mnie przeraża. Fakt, że jest teraz kiedy to piszę pierwsza w nocy mówi sam za siebie:( Ale dziękuję bardzo i jak znajdę trochę ....czasu....to powklejam tu te śliczne wyróżnienia i podchnę zabawę dalej:)

01:07, jamilka
Link Dodaj komentarz »