Blog > Komentarze do wpisu
Wymiana

Jestem szczęśliwą posiadaczką kolczyków od Maqdaa i od Draconarii:)

Kolczyki dla mnie od Maqdaa. Są malutkie, delikatne, cudowne. Ozdobione karneolem, granatami i te malutkie czarne kuleczki to chyba onyks. Są dopracowane w najmniejszym szczególe. Hmm, może ja zacznę robić płoty, albo bramy, bardziej się do tego nadaję;)

A te kolczyki dostała ode mnie Maqdaa. Tak nas wzięło jakoś na podobną kolorystykę;) Bez uzgadniania. Srebro, karneol, granat.

A te cudne kolce zrobiła dla mnie Draconaria. Nazywają się Orient by Nigh. Srebro, granat, karneol, cytryn. Są po prostu zjawiskowe, do tego stukają delikatnie, jak chińskie dzwoneczki na wietrze. Ta dziewczyna chyba hoduje specjalne mrówki, które robią dla niej bazy do kolczyków i inne cuda;) 

Tą dżunglę zrobiłam dla Draconarii. I znów podobne kolory: karneol, granat, ametys i srebro.

 

Takie wymiany to wielka rzecz. Nie dość, że mam cudo od kogoś, kogo pracę podziwiam, to jeszcze zrobione specjalnie dla mnie:) I zbiegła się nasza wymiana ze świętami, więc klimat taki prezentowy, radosny:) Dziękuję!!!!! Linki do blogów obu uzdolnionych biżuteryjek są z boku na liście!!! 

 

piątek, 23 stycznia 2009, jamilka

Polecane wpisy

  • Sklep

    Witam po przerwie, zapraszam do swojego sklepu z biżuterią srebrną .

  • Meduza, bransoletki i jakiś staroć.

    Srebro, ametyst, kwarc różowy i akwamaryn mszysty. Dostępny i chyba będzie dłuuuuugo dostępny, jak to bywa z dziwadłami. I trochę małych brans: Srebro, kamień k

  • Po latach

    Już zapomniałam jak się prowadzi bloga...nie wiem dlaczego, bo to przecież moje miejsce w sieci.... Tyle się w moim życiu działo i dzieje, chyba nigdy nie miała

Komentarze
poranna
2009/01/23 17:22:26
cieszę się, że trafiłam na Twój blog, mam co podziwiać i do czego wzdychać! a i prezentów wymiankowych zazdroszczę - to musi byc przemiłe uczucie otrzymac coś, co zostalo zrobione specjalnie dla Ciebie :o)
-
mamoon1
2009/01/26 15:52:19

PODZIWIAM NIEPRZERWANIETWOJE KLEPANKI :) - CUDA JAK ZWYKLE
-
jaszmurka
2009/01/28 13:15:53
ależ wymiana o_O

Wspaniałości... same wspaniałości!

-
kigabet
2009/02/04 19:30:31
obie jesteście dla mnie perfect ... miło więc patrzy się na taką wymankę ... pełnia doskonałości!